Testament: Historia Mojżesza | Oficjalny zwiastun | Netflix

Zapraszamy do podroży przez epicki świat starożytnego Bliskiego Wschodu, gdzie historie zostają zapisane na kartach czasu w sposób, który porusza najgłębsze zakamarki duszy. “Testament: Historia Mojżesza” to niezwykłe dzieło, które rozgrywa się na przestrzeni trzech poruszających odcinków, ukazując życie i drogę Mojżesza od wygnania i morderstwa do mędrca i wybawcy Izraelitów.

Wraz z Netflix wyruszysz na niezwykłą podróż w głąb starożytnego Egiptu i dalej, w stronę góry Synaj, aby śledzić losy Mojżesza, postaci, która zmieniła bieg historii swym wyjątkowym przeznaczeniem. Ta opowieść nie tylko opowiada o jednym z najbardziej znanych proroków w historii, ale również przybliża nam jego wewnętrzne zmaganie się z własnymi demonami oraz wyborem między lojalnością wobec własnego ludu a wiarą w wyższą moc.

“Testament” to nie tylko zwykły serial. To wciągający dramat dokumentalny, który w mistrzowski sposób łączy rekonstrukcje historycznych wydarzeń z głosami współczesnych ekspertów. Oglądając ten film, przenosimy się na brzegi Nilu, gdzie losy Mojżesza splatają się z historią starożytnego Egiptu, a następnie podążamy za nim na górę Synaj, gdzie przyjmuje Boskie Prawo. Widzimy również jego karkołomną ucieczkę przed gniewem faraona oraz przejście przez Morze Czerwone, co staje się symbolem wyzwolenia i nadziei dla narodu Izraela.

Ta niesamowita opowieść o Mojżeszu i jego misji odkupienia nie tylko wzrusza serca, ale również inspiruje do refleksji nad własnym życiem i wyborami. „Testament” przenosi widza do głębokich miejsc ludzkiego ducha, stawiając pytania o wiarę, przeznaczenie i poświęcenie.

Jeśli chcesz obejrzeć ten niezwykły film, ale szukasz sposobu na oszczędność, zalecamy skorzystanie z możliwości oglądania go na tanim koncie współdzielonym z KodyOnline.pl. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się kinowym doświadczeniem bez przepłacania. Przygotuj się na podróż przez historię i ludzkie serca – „Testament: Historia Mojżesza” czeka na Ciebie!

 

Testament: Historia Mojżesza | Oficjalny zwiastun | Netflix

Zobacz w Netflix z tanim kontem współdzielonym KodyOnline.pl

12 comments

 1. PEDOFILIA W KOSMICZNEJ NIEBIANSKIEJ POLSCE TO PIEKLO DLA DZIECI I ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOSCI

 2. Zapowiada się ciekawie. Intryguję mnie jak zaprezentują wiele absurdalnych kwestii w historii Mojżesza np. śmierć pierworodnych w Egipcie (Która według historyków nigdy nie miała miejsca) i odniesienia "ekspertów" do tych wydarzeń 😉

 3. Czemu w trailerze tak malo LGBT i przedctawicieli innych ras toż to czysty rasizm i zapoznanie z materialem źródłowym.

 4. Historia Mojżesza wg Netfluksa, być może będzie jakieś kolejne kuriozum… 😂😂😂

 5. @LukaszBa pisze:

  Dlaczego na stronie widnieje informacja, że to dokument, a na zwiastunie widzimy cuda, lasery i rozstępujące się morza?

 6. @LelekPLN pisze:

  Lisan Al Gaib!

 7. @jacekja314 pisze:

  Nie wiedziałem, że podejmą się mitologii. Mojżesz – bandyta, morderca, faszysta. Ale kto zaprząta sobie głowę czytaniem Starego Testamentu?

 8. @1Sp4rk pisze:

  tak jeszcze za biblie sie wezmie netflix bo tam nie dał czarnych gejów lub żółte lesbijki xD

 9. Serio doceniamy brak murzyńskiego faraona.

 10. Po miniaturce myślałem że "Historia świata: Część I" Mela Brooksa i 15 przykazań 😅

 11. @arturm2677 pisze:

  O kuźwa a gdzie aktywiszcze i czarny faraon?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top