„Power” z Jamiem Foxxem | zobacz w Netflix z KodyOnline.pl

 

Witaj w świecie pełnym niebezpieczeństwa, emocji i tajemniczej pigułki, która zmienia wszystko. Czy jesteś gotowy na podróż, gdzie sekrety są odkrywane, a granice ludzkiego potencjału zostają przekroczone?

W Nowym Orleanie rozbrzmiewają plotki o tajemniczej substancji, która obiecuje supermoce w zamian za pięć minut. Tak, to właśnie o tym mówi „Power” – film, który zabierze Cię w świat, gdzie normalność ustępuje miejsca niezwykłości. Jednakże, pamiętaj, że za każdym obiecującym krokiem czyha niebezpieczeństwo.

Wraz z lokalnym gliną (wspaniale zagrany przez Joseph Gordon-Levitt), który od lat walczy z przestępczością na ulicach miasta, wyruszysz na niebezpieczną misję. Dołącz do niego nastoletniej dilerki (Dominique Fishback), której życie związane jest z niebezpieczeństwem na każdym kroku. Razem staną w obliczu wyzwania, które zmieni ich życie na zawsze.

Ale to nie koniec. Wkracza do akcji były żołnierz kierowany żądzą zemsty (w genialnej roli Jamie Foxx), gotów za wszelką cenę odnaleźć i powstrzymać tych, którzy stoją za produkcją tej tajemniczej pigułki. Jednakże, czy zysk supermocy jest warte ryzyka? Każdy kto zażyje tę pigułkę staje przed nieznanym. Może to być kuloodporna skóra, supersiła czy nawet niewidzialność. Ale równie dobrze może to skończyć się tragicznie.

Wraz z nimi odkryjesz, że walka ze złem nie zawsze jest czarno-biała. W miarę jak fala przestępczości związanej z tą tajemniczą substancją zalewa ulice miasta, bohaterowie muszą połączyć siły, aby stawić czoło temu wyzwaniu.

Power” to nie tylko film o supermocach, to opowieść o sile współpracy, odwadze i przede wszystkim o ludzkiej determinacji w obliczu największych wyzwań. Przygotuj się na niesamowite widowisko, które wciągnie Cię od pierwszej do ostatniej minuty.

Nie zapomnij, że możesz obejrzeć ten film na Netflix za pomocą konta współdzielonego z KodyOnline.pl, dzięki czemu korzystasz z niego w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Nie przegap tej okazji, by doświadczyć mocy kina w pełnej krasie. „Power” z Jamiem Foxxem – zanurz się w świat supermocy i odkryj, co byś oddał za pięć minut niezwykłości.

„Power” z Jamiem Foxxem | Oficjalny zwiastun | Netflix

Zobacz w Netflix z tanim kontem współdzielonym KodyOnline.pl

13 comments

 1. @eally8546 pisze:

  Szkoda, że zamiast wrzucać zwiastuny seriali np. Uwięzione, które mają premierę jeszcze w lipcu, wy wrzucacie zwiastuny seriali, które mają premierę w sierpniu… Bardzo chciałbym zobaczyć zwiastun nowego sezonu Uwięzionych

 2. @kolo5141 pisze:

  Spoko, że widziałem już prawie cały film przez ten zwiastun.

 3. @Xsanty666 pisze:

  Limitless [*]

 4. Czarnoskóry bohater zażywający tabletkę i robiący burdę w mieście? Coś czuję, że skończy się to zamieszkami.

 5. @007marse pisze:

  No widać ze będzie fajny 🔥🔥🔥

 6. @Noverss pisze:

  Nawet wygląda ciekawiej ale z góry mniej mnie interesuję bo to nie serial, wolę angażować się w coś co trwa dłużej niż 2godz

 7. @TheBunger21 pisze:

  Casey Neistat !!! :O

 8. Joseph Gordon Levitt i już warto czekać na ten film

 9. Trochę przypomina Bright z Willem Smithem i Joelem Edgertonem..

 10. @JacoB-wp4ws pisze:

  a dacie na netflixa trylogię więźnia labiryntu?

 11. @okoghost pisze:

  Czemu w Irlandii nie mogę obejrzeć the 100? :/

 12. @vAXEROZ pisze:

  Lektor jaki dodali do tego filmu psuje cały film, polecam z napisami oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top