Jennifer Lopez jako Atlas. Premiera w Netflix 24 maja 2024 r.

Zobacz w Netflix:

Atlas” to film akcji z udziałem Jennifer Lopez, który zostanie udostępniony na platformie Netflix 24 maja. Opowiada on historię tajemniczej kobiety o pseudonimie Atlas, która zostaje wplątana w niebezpieczną intrygę związana z międzynarodową siecią przestępczą.

Fabuła rozpoczyna się od momentu, gdy Atlas, utalentowana złodziejka, zostaje zwerbowana przez tajemniczego pracodawcę do wykonania skomplikowanego zadania. Jej zadaniem jest skradzenie cennego artefaktu zabezpieczonego przez wysoko zaawansowany system zabezpieczeń. Pomimo ryzyka Atlas decyduje się na ten plan, przekonana o swoich umiejętnościach i możliwościach uniknięcia kary.

Jednakże, gdy misja Atlas nabiera tempa, odkrywa ona, że stoi przed nią o wiele większe wyzwanie, niż się spodziewała. Nie tylko musi zmierzyć się z bezwzględnymi ochroniarzami i zagrożeniami fizycznymi, ale także ze złożoną siecią intryg i zdrad. W miarę jak akcja się rozwija, Atlas zaczyna zdawać sobie sprawę, że niektóre z jej decyzji mogą mieć poważne konsekwencje dla niej samej oraz dla tych, których kocha.

W międzyczasie, Atlas musi również stawić czoła swojej przeszłości, która nagle powraca, zmuszając ją do zmierzenia się z demonami, których dotąd unikała. Jej determinacja zostaje wystawiona na próbę, gdy musi wybrać między osobistymi ambicjami a lojalnością wobec ludzi, którym ufala.

Film “Atlas” oferuje widzom niesamowitą dawkę emocji, ekscytujące sceny akcji oraz głębokie portretowanie bohaterki, która staje się symbolem siły i determinacji w obliczu niebezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o możliwość wykupienia taniego dostępu do konta Netflix, istnieją różne sposoby, aby zminimalizować koszty subskrypcji. Jednym z nich jest współdzielenie konta z innymi osobami. Netflix oferuje opcję subskrypcji na różnych poziomach, co pozwala na jednoczesne korzystanie z jednego konta przez kilka osób. W ten sposób można podzielić się kosztami subskrypcji między kilkoma użytkownikami, co znacząco obniża indywidualny wydatek na dostęp do tej platformy streamingowej. Jednakże, ważne jest przestrzeganie zasad i polityk korzystania z konta Netflix, aby uniknąć naruszenia warunków użytkowania.

Atlas | Oficjalny teaser | Netflix

Zobacz wNetflix z tanim kontem współdzielonym KodyOnline.pl

12 comments

 1. Kolejna wysokobudżetowa papka spod znaku kina akcji i sci fi od netflixa, która będzie zapewne totalnym gniotem.

 2. Kiedy kolejne odcinki pokemon horyzonty.

 3. Kiedy będzie nowy sezon Record of Ragnarok bo ja już oglądałem wszystkie pozostałe odcinki a manga jest po angielsku a ja nie umiem czytać po angielsku więc będzie w tym roku czy nie

 4. @pogran1221 pisze:

  Kolejny netflixowy gmiot ze strong femina ….. od tego schematu zygav sie chce

 5. @natallia.. pisze:

  Obejrzę ten film tylko dla Lany Parrilli ❤

 6. Przypomina to trochę serię gier Titanfall, więc pewnie obejrzę 😏

 7. Dawajcie więcej pokemon horajzon

 8. @crimson5664 pisze:

  kolejny trailer, na którym nie uświadczymy mężczyzny rasy kaukaskiej…

 9. @Giorgi1981 pisze:

  Normalnie jakbym widział mechy z gry TITANFALL😂

 10. @Zubson88 pisze:

  Netflix ,zrobcie serial o kolonistach ,brytyjskich ,holenderskich ,francuskich ,w Ameryce polnocnej ,pokazcie dzielnych kolonistow jak morduja i rabuja indian,na przełomie 16,17 wieku ,moze czas pokac historie stworzenia ju es ej . xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top