The Protector: Sezon 2 | Oficjalny zwiastun | Netflix


“The Protector: Sezon 2 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Czołowy turecki serial fantasy powraca w drugim sezonie! „The Protector” powraca na Netfliksie z kolejnymi emocjonującymi przygodami głównego bohatera, Hakaana Demira. Oficjalny zwiastun drugiego sezonu obiecuje jeszcze więcej akcji, niesamowitych efektów specjalnych i zwrotów akcji.

Serial opowiada historię młodego mężczyzny, który odkrywa, że jest ostatnim strażnikiem antycznego amuletu, który daje mu nadprzyrodzone moce. Musi on bronić miasta Stambułu przed siłami zła, które chcą je zniszczyć. W drugim sezonie Hakkan stanie przed jeszcze większymi wyzwaniami i przeciwnościami, które będą kładły na nim jeszcze większą presję.

Oficjalny zwiastun drugiego sezonu obiecuje nam emocjonujące nowe sceny walki, spektakularne efekty specjalne oraz coraz bardziej rozbudowaną fabułę. Nie zabraknie również tajemniczych postaci, które pojawiają się na drodze Hakana, wywołując jeszcze większe zamieszanie w jego życiu.

„The Protector” to serial, który zdobył sobie wielu fanów na całym świecie dzięki oryginalnej fabule, ciekawym bohaterom i dynamicznej akcji. Drugi sezon obiecuje jeszcze więcej ekscytujących momentów i twistów fabularnych, które na pewno trzymają widzów w napięciu.

Nie może się już doczekać, kiedy premiera drugiego sezonu „The Protector” trafi na Netfliksa, aby dalej śledzić losy Hakana i cieszyć się niesamowitymi scenami akcji. Obejrzyj oficjalny zwiastun, żeby zobaczyć, co przygotowali twórcy serialu, i przygotuj się na najbardziej ekscytujący sezon dotąd!

The Protector: Season 2  | Netflix

SPRAWDŹ

Netflix

11 comments

 1. @PLAsterix77 pisze:

  Kapitan Turcja: Drugie starcie

 2. @emcezett pisze:

  1 SEZON NAWET SPOKO

 3. Co tu tylu aktorów ze Wspaniałego Stulecia? :O

 4. Nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Świetny jest ten serial.

 5. @dorissa3 pisze:

  Boran :O 😀

 6. Ale super … kolejny zwiastun 😍😍 i dużo nowych znajomych twarzy 😀😀😍😍😘

 7. @b_a_r_t_e_q pisze:

  Zapowiada się super , pierwszy sezon to była przystawka a tu widzę wjeżdża danie główne . 😂

 8. Już nie mogę się doczekać 😍

 9. @vita2k412 pisze:

  Czekam🔥🔥

 10. wie ktos kiedy bedzie 5 sezony czy wogóle bedzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top