Przewodnik po najnowszych premierach filmowych i serialowych na Disney+

KodyOnline.pl to miejsce, gdzie znajdziesz dostęp do kont współdzielonych, które umożliwią Ci korzystanie z różnorodnych treści online. Jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych jest bez wątpienia Disney+, który oferuje bogaty katalog filmów i seriali dla całej rodziny. W tym przewodniku przyjrzymy się najnowszym premierom, które warto obejrzeć na platformie Disney+.

Premiery filmowe:

  1. “Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” – Film ten to emocjonująca podróż po świecie superbohaterów z uniwersum Marvela. Śledzimy historię Shang-Chi, który musi stawić czoła swojej przeszłości, aby uratować świat przed mrocznymi siłami.
  2. “Encanto: Cudowna rodzina” – Kolejna animacja od Disneya, która przenosi nas do magicznego świata kolumbijskiej rodziny Madrigal. Każdy członek rodziny posiada wyjątkowe zdolności, ale główna bohaterka, Mirabel, musi odkryć swoje miejsce w rodzinie.
  3. “Eternals: Wieczni” – Superbohaterowie z kosmosu powracają, aby ochronić Ziemię przed starożytnym zagrożeniem. Film ten wprowadza nowe postaci i epickie starcia, które zachwycą fanów Marvela.

Premiery serialowe:

  1. “Hawkeye: Strzał Hawkeye’a” – Nowy serial Marvela skupiający się na losach Clinta Bartona, znanego również jako Hawkeye, oraz jego nowej partnerki, Kate Bishop. Razem muszą stawić czoła nowemu wrogowi terroryzującemu Nowy Jork.
  2. “The Book of Boba Fett: Księga Boby Fetta” – Ten serial osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen to doskonała gratka dla fanów sagi. Śledzimy losy Boby Fetta po wydarzeniach z serialu “The Mandalorian”.
  3. “Ms. Marvel”Nowa seria Marvela skupiająca się na Kamali Khan, nastolatce z Nowego Jorku, która odkrywa swoje niezwykłe moce. To świeże spojrzenie na superbohaterkę, która staje się ikoną różnorodności.

Dzięki platformie Disney+  i KodyOnline.pl możesz łatwo śledzić najnowsze premiery filmowe i serialowe bez wychodzenia z domu. Nie przegap tych wspaniałych produkcji, które zapewnią Ci wiele emocji i rozrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top