Problem trzech ciał | Zwiastun finalny | Netflix

Co Twoim zdaniem się dzieje? Premiera serialu „Problem trzech ciał” w Netflix już 21 marca 2024 r.

Laureaci kilku nagród Emmy, David Benioff i D. B. Weiss („Gra o tron”), i nominowany do nagrody Emmy Alexander Woo („Terror: Dzień hańby”, „Czysta krew”) przedstawiają serial „Problem trzech ciał” — fascynującą, pełną wielowymiarowych tajemnic i gry o wysoką stawkę historię, która przekracza granice gatunków i na nowo definiuje dramat science fiction. Na podstawie trylogii książkowej, która stała się międzynarodowym bestsellerem.

Fatalna decyzja młodej kobiety podjęta w Chinach w latach 60. XX wieku odbija się echem w czasie i przestrzeni, odciskając piętno na grupie współczesnych genialnych naukowców. Gdy prawa natury wymykają się spod kontroli, piątka byłych współpracowników spotyka się ponownie, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

Zobacz w Netflix:

Subskrybuj: KodyOnline.pl

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 260 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.

 

Problem trzech ciał | Zwiastun finalny | Netflix

Piątka genialnych przyjaciół dokonuje przełomowych odkryć na przestrzeni lat. Rozwikływanie praw nauki prowadzi w końcu do wykrycia śmiertelnego zagrożenia.

17 comments

 1. ,,,marysia byla lekko w szoku,,,,,ciekawe czy rozsadzil jej miednice,,,,,,,moj braciszek jest na video z jezusem,,,,,
  to tylko niektore z koment wtajemniczonych repty odnosnie pozaziemskiej rzeczywistosci
  wpisy yt papiez ziarno

 2. KOSMICZNE PEDOFILSKIE ŚCIERWO

 3. SCREAMING CRYING PERFECT STORM!!!!!!

 4. KOSMICZNY DEWIANT PEDOFIL ZAKONNIK
  MASAKRUJE NAROD POLSKI SWOIM SZALENSTWEM

 5. NAROD POLSKI PADL OFIARA PRZEMOCY SEXUALNEJ KOSMICZNEGO DEWIANTA

 6. @maciejs9291 pisze:

  no ciekawe czy będą się trzymać książki czy jednak znowu zmarnują potencjał

 7. Mam wielki apetyt na ten serial po przeczytaniu książek. Mam nadzieję, że nie będzie to schrzanione. Bo ma potencjał na serial roku.

 8. Mam nadzieję, że nie będą się trzymać tej tragicznie głupiej książki, bo zapowiada się nieźle.

 9. @cloud6521 pisze:

  Coś mało Chin w tych trailerach

 10. @MVZRBEATZ pisze:

  Mało Chin ale może uda im się umiędzynarodowić serial bez spadku jakości historii. Póki co mam pierwszą książkę na liczniku i jestem zachwycony.

 11. Obawiam się, że w wydaniu Netfliksa wyjdzie z tego nie "Problem trzech ciał", lecz raczej jakiś "Problem trzech płci" czy coś takiego xD.

 12. Czemu w prawie wszystkich trailerach obecnie muzyka to ten sam gówniany łomot? Multi kulti wsadzone, pewnie standardowe netflixowe bzdety również będą obecne a z książki zostaną wióry.

 13. nic nie łozumiem

 14. dopiero pod koniec trailera są Chińczycy, martwię się że netflix znowu coś spierrrrr w ekranizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top