Nawiedzony dwór – zwiastun #2 [dubbing]Disney + z KodyOnline.pl

Nawiedzony Dwór to emocjonujący film opowiadający historię mieszkańców pewnego domu, którzy muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi zjawiskami. Głównymi bohaterami są członkowie rodziny Johnsonów, którzy od dłuższego czasu zmagają się z niepokojącymi zdarzeniami w swoim domu. Drzwi otwierają się same, przedmioty przesuwają się niewyjaśnionym sposobem, a w nocy słychać dziwne dźwięki dochodzące z poddasza. Rodzina jest przekonana, że ich dom jest nawiedzony przez duchy poprzednich mieszkańców.

Zniechęceni stale narastającymi zjawiskami paranormalnymi, Johnsonowie postanawiają zatrudnić specjalistyczną ekipę ekspertów od duchów, aby oczyścić swój dom z obecności tajemniczych istot z zaświatów. Ekipa składa się z kilku ekscentrycznych postaci, które posiadają różnorodne umiejętności w dziedzinie kontaktowania się z duchami i egzorcyzmów.

Podczas swojego pobytu w nawiedzonym domu eksperci od duchów odkrywają coraz więcej tajemniczych faktów z przeszłości, które są powiązane z historią budynku. Okazuje się, że duchy mają swoje własne niezrealizowane cele i zamierzenia, które próbują zrealizować, manipulując rzeczywistością.

W miarę jak akcja filmu rozkręca się, napięcie rośnie, a bohaterowie muszą zmierzyć się z coraz bardziej przerażającymi zjawiskami. Czy ekspertom uda się oczyścić dom z obecności duchów, czy może te potężne siły zdołają pokonać nawet najbardziej doświadczonych profesjonalistów?

Nawiedzony Dwór” to pełen zwrotów akcji film, który miesza elementy horroru, przygody i tajemnicy. Inspirując się klasyczną atrakcją z parku rozrywki Disneya, film przynosi widzom niezapomnianą mieszankę strachu, śmiechu i emocji.

Wykupienie taniego dostępu do Disney+

Jeśli chcesz zanurzyć się w świat filmów takich jak “Nawiedzony Dwór“, to teraz masz szansę zdobyć tani dostęp do platformy streamingowej Disney+. Disney+ oferuje szeroki wybór filmów, w tym najnowsze produkcje Disneya, Marvela, Star Wars oraz wiele innych. Możesz również korzystać z konta współdzielonego z innymi użytkownikami, aby obniżyć koszty abonamentu.

Dzięki temu, nawet jeśli nie jesteś w stanie wykupić pełnego abonamentu samodzielnie, możesz współdzielić konto z przyjaciółmi lub rodziną, dzięki czemu koszty abonamentu będą znacznie niższe dla każdego z uczestników. To świetna opcja dla osób, które chcą cieszyć się bogatą ofertą filmową Disneya bez przeciążenia własnego budżetu. Nie przegap okazji, aby dołączyć do Disney+ i odkryć świat magii i przygody!

Zobacz w Disney+ z tanim kontem współdzielonym KodyOnline.pl

12 comments

 1. Czyli coś typu NOC W MUZEUM…???

 2. To jest już zwiastun 3 😅

 3. 🤯🏚️👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻

 4. Remake filmu z 2003

 5. Ps kiedyś chyba puszczali już coś podobnego do tego ciekawe czy będzie podobny do np słynnych ghost bustersow m innymi tych ostatnich

 6. Byłem dzisiaj w kinie super😊

 7. Ciekawe kiedy pojawi się na Disney plus

 8. @GP80900 pisze:

  Jakby był normalny lektor to bym obejrzeł bo to to dziactostwo jest

 9. @barabasz111 pisze:

  Za mało nygerow i gejów

 10. @gexpoint3565 pisze:

  Słabe teksty. I film przewidywalny. Tamto dziecko z matką musi z tamtad spadać. Albo. Żeby duch straszył innego ducha to to już nie fer. No proszę was

 11. Mega Fajny film. Polecam link w opisie❤🎉😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top