“Elio” to film opowiadający historię młodego chłopaka o imieniu Elio, który mieszka w malowniczej włoskiej wsi. Akcja toczy się latem, kiedy do domu rodziny przyjeżdża Oliver, przystojny student, by asystować Elio ojcu, profesorowi prowadzącemu badania. Elio, który na początku traktuje go z rezerwą, stopniowo zaczyna odczuwać do niego coraz silniejszą fascynację.

Fabuła skupia się na zawiłościach emocjonalnych i seksualnych między Elio a Oliverem, które rozwijają się w trakcie letnich miesięcy. Ich związek ewoluuje od subtelnych gestów i spojrzeń do namiętnej miłości. Młodzi mężczyźni przeżywają intensywne chwile, eksplorując swoje uczucia i tożsamość seksualną w otoczeniu włoskiej idylli.

Jednakże ich relacja nie jest pozbawiona trudności. Elio musi zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi konfliktami i obawami, podczas gdy Oliver stara się zrozumieć swoje uczucia wobec chłopaka. Dodatkowo, otoczenie społeczne i oczekiwania rodziny stanowią kolejne wyzwania dla bohaterów.

“Elio” to film o dojrzewaniu, miłości i akceptacji. Przenikliwa obserwacja relacji międzyludzkich oraz piękne włoskie krajobrazy tworzą niezapomnianą atmosferę, która wciąga widza od pierwszej do ostatniej sceny.

Jeśli chodzi o możliwość wykupienia taniego dostępu do Disney+, istnieją różne opcje. Jedną z nich może być korzystanie z konta współdzielonego z innymi osobami. W ramach takiego rozwiązania kilka osób może składać się na abonament, dzieląc się kosztami, co może znacznie obniżyć indywidualny wydatek każdego uczestnika. Warto jednak pamiętać, że dzielenie się kontem może naruszać regulaminy platformy, co wiąże się z ryzykiem utraty dostępu do usługi. Dlatego zawsze warto zapoznać się z zasadami korzystania z serwisu przed podjęciem decyzji o zakupie dostępu.

Zobacz w Disney+ z tanim kontem współdzielonym KodyOnline.pl

43 comments

 1. Pierwsza kocham te zwiastuny . Dobijemy 10 like ❤

 2. @hyuedit8554 pisze:

  Kolejny nudny film o kosmosie. Hura!

 3. @Maciek_MPL pisze:

  Fajny zwiastun film zapowiada się ciekawie coś innego .

 4. @Xan_Xandrus pisze:

  Czyli jedną z tych (najwyraźniej) pozytywnych postaci będzie psychopatyczny kanibal matkobójca. To ja się chyba położę i nad tym pokontempluję.

 5. @Domidonia pisze:

  W końcu jakoś film od Disneya gdzie bohaterem jest chłopak mamy to

 6. No niby fajnie się zapowiada, ale po PIXAR spodziewałem się czegoś więcej a tu kolejna raczej przygoda dla młodszych odbiorców. Pewnie przemycą jakieś wątki dla dorosłego widza ale to chyba będzie za mało. Poziom pewnie filmu "Luca" czyli dobry i tylko dobry.

 7. @Bowieee826 pisze:

  Biedna teoria Pixara…

 8. @Ronin20025 pisze:

  Albo hit albo kit.

 9. @kopi01i pisze:

  kolejny flagowy film disneya 😒

 10. @sknerusek626 pisze:

  R.I.P. teoria Pixara

 11. Nowsze Filmy Pixara ale to nie to samo co kiedyś!!
  Stary Pixar będzie zawsze: 🔥😮‍💨🗿🍷!!
  A nowy Pixar to już tylko 👦

 12. Wszystko piekne i jakie to ladne!!! Tylko dlaczego tak pozno???

  Edit: czy tylko ja ogladalam to o 21.40?

 13. @Rabo- pisze:

  Zapowiada się nieźle, lecę nagrywać Bajkowe Newsy 😁

 14. czekam brzmi ciekawie

 15. @___Zak14___ pisze:

  To może być wielkie coś ❤

 16. @xNaku1337 pisze:

  Średnio sie zapowiada moim zdaniem

 17. @Aesthxeal pisze:

  Tylko ja czekam na reakcję DisneyLady więc nie oglądam zwiastuna? <3

 18. A czy jest film Disneya w ktorym głównym bohaterem nie jest Księżniczka tylko Książę? Zapewne wiecie o co mi chodzi.

 19. Ja musze pogratulować polskiemu dubbingowi. Wszyscy aktorzy pasują do postaci, żarty jakoś lepsze i dialog bardziej naturalny niż w angielskiej wersji. Ten lektor to najbardziej mnie rozwalił, świetny pomysł.

 20. @LukiKruki pisze:

  Elemental po raz pierwszy w historii zagranicznych animacji wprowadził polską wersję świata przedstawionego, nie tylko dubbing, ale również występujący w świecie tekst. Teraz Elio kontynuuje ten trend. To mi się bardzo podoba. Tylko tyle.

 21. @anonimk1316 pisze:

  Zwiastun obejrzałem po przestudiowaniu historii elektryfikacji PKP w okresie PRLu 🙂 Swoją drogą z chęcią zobaczyłbym film Pixara o polskiej kolei lub górnikach z bliskiego mi Śląska z historią w stylu Kto wrobił królika Rogera, i częściowo bajek Walaszka. Ciekawe jakby sobie poradziliby?

 22. Kiedy planujecie zwiastun W głowie się nie mieści 2?

 23. Kosmo Sejm i Senat xDDD

 24. @Klaun609 pisze:

  No ładne ładne typowe podnoszenie poprzeczki animacji pixara ALE czemu cały czas dostajemy ten sam wygląd postaci ludzkich widać że ten film ma czym się popisać pod względem kreatywności ale nie ludzi musieli zrobić tak samo minimalistyczne jak w każdej współczesnej animacji

 25. @sweter pisze:

  ejj, polski dubbing wyjątokowo dobry, dialogi mam wrażenie lepsze niż oryginał

 26. Dlaczego wykorzystali Piotra Borowca? Ma bardzo brzydki głos jako lektor

 27. O fajnie coś znowu z kosmosem

 28. @habuger12 pisze:

  Jeszcze pewnie dowalą jakiś polityczny przekaz pasujący do współczesnego swiata

 29. @Alexiii pisze:

  szkoda ze główna postac bardzo przypomina postac główną z filmu "Luca"… niby źle to nie wygląda ale no można by jednak jakieś konkretniesze zmiany wprowadzić, i tak dla odmiany dać jednak kobiete za główną bohaterke😅

 30. Wow! Ta bajka wygląda niesamowicie tylko zmieniłbym nieco głosy Elio Pani Kożuchowska jego mama Olga Pani Dygant lub Pani Kalicka, ale I Tak jest czadersko, a tym dziwnym kosmo skorpionem mógłby być Pan Michał Milowicz

 31. @MrAdam-mr8df pisze:

  Dalej mnie zastanawia jak oni wcisną tam gejów XD

 32. @komecia pisze:

  Nie jest źle. Zobaczyłabym w sumie ale boje sie, że będzie zbyt dziecinne

 33. Super! Pójdę na to do kina! Polecam!

 34. co on robi w senacie z gwiezdnych wojen 1:11

 35. @filmy3114 pisze:

  Paderewskiego 15 katowice

 36. Tymczasem ja: nie muszę chodzić na żaden film Disneya ani PIXARA do kina bo wiem że za chwile to będzie na disneyplusie xd „MIĘDZY NAMI ŻWIOŁAMI" ledwo co wszedł do kin i już na disneyplusie jest zapowiedź że już wkrótce dostępne, według mnie to tylko kwestia czasu kiedy ludzie powoli przestaną chodzić do kina na filmy Disneya i PIXARA bo będą wiedzieli że za chwilęwszystko będzie na disneyplus, ale ja i tak wolę zobaczyć Disneyowski film w kinach

 37. Mam bardzo złą wiadomość w sprawie nowego filmu Disneya i Pixara pt: Elio. Z powodu zakończonego strajku aktorów i scenarzystów premiera tego filmu została przesunięta z przyszłego roku na 2025 wraz z innym nowym filmem Disneya pt: Śnieżka😥😥😥😥😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭.

 38. Elio – nowy film Disneya i Pixara w kinach niestety dopiero od czerwca przyszłego roku,czyli 2025😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top