Dżentelmeni | Oficjalny teaser nowego serialu Guya Ritchiego | Netflix

“Zbrodnia i kawior” to tytułowa mantra nowej klasy przestępców, którą poznajemy w serialu “Dżentelmeni” autorstwa Guya Ritchiego, będącym kontynuacją oryginalnego filmu. Ta produkcja zaprasza widza do świata zorganizowanej przestępczości, gdzie luksus i elegancja są równie ważne, co brutalna skuteczność.

Wraz z wejściem w świat “Dżentelmenów” odkrywamy elitarną grupę przestępców, dla których zbrodnia to nie tylko sposób na bogacenie się, ale również sztuka. Ich działania są niezwykle przemyślane, a każdy krok jest perfekcyjnie zaplanowany. Niezależnie od tego, czy kradną cenne dzieła sztuki, organizują skomplikowane oszustwa finansowe czy też handlują narkotykami, ich operacje są zawsze wykonane z klasą i stylem.

Jednym z kluczowych elementów tego świata przestępczego jest kawior – symbol luksusu i bogactwa. Dla “Dżentelmenów” kawior jest nie tylko wysokowartościowym towarem, ale również metaforą dla ich samych: wykwintnym, ekskluzywnym i pożądanym. Wokół tego produktu krążą nie tylko ich interesy handlowe, ale również liczne intrygi i walki o wpływy w świecie przestępczym.

W serialu “Dżentelmeni” widzowie będą świadkami nie tylko spektakularnych skoków i intryg, ale także eksploracji psychologicznej postaci głównych bohaterów. Każdy z “Dżentelmenów” ma swoje własne motywacje i tajemnice, które stopniowo odkrywają się w miarę rozwoju fabuły. Guy Ritchie pozwala nam zagłębić się w psychikę tych wyrafinowanych przestępców, pokazując ich ludzkie strony, ale również brutalną rzeczywistość ich świata.

Świat “Dżentelmenów” to miejsce, gdzie granice między dobrem a złem zacierają się, a moralność staje się płynna. Wielowątkowa fabuła pełna jest zwrotów akcji, zdrad i niespodzianek, które trzymają widza w napięciu przez każdy odcinek. Wszystko to jest osadzone w estetyce stylowego kina, z charakterystycznym dla twórczości Guya Ritchiego poczuciem humoru i dynamiką akcji.

“Dżentelmeni” to nie tylko serial kryminalny, ale także pogłębiona eksploracja mrocznej strony ludzkiej natury i kultury przestępczej. Przenosi widza w świat, w którym grają zasady różniące się od tych, które znamy, gdzie przestępczość ma twarz i smak kawioru, a elegancja splata się z brutalnością.

Premiera „Dżentelmenów” już w marcu. Tylko w Netflix:

 

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 247 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.

Zobacz w Netflix z kontem współdzielonym na KodyOnline.pl

Dżentelmeni | Oficjalny teaser nowego serialu Guya Ritchiego | Netflix

 

8 comments

 1. @olson9746 pisze:

  To jest klimat, Guy Ritchie powraca. Czekamy!!!

 2. Hej Netflix kiedy bedą nowe sezony Record of Ragnarok bo ja już oglądałem kilka razy te same sezony i nie wiem jak się skończy a manga jest po angielsku i nie chce mi się czytać

 3. @maxxxtkd9 pisze:

  No nie lubię seriali ale reżyser robi robotę nie oglądając tego serialu więc krwa rozwiązanie jest jedno!

 4. @MioszM-hf6mi pisze:

  Gdzie 2 sezon 1670?

 5. Wygląda dobrze tylko oczywiście na marzec ostatnio naprawde ciężko o dobrą produkcje netflixa poza berlinem i griseldą nic mnie nie zainteresowało chociaz wielu ludziom podoba sie ten gniot o szlachcie

 6. Dawajcie we wszystkich produkcjach dubbing, a nie wyłącznie obrzydliwego, bezpłciowego, bez emocjonalnego, czytającego wszystko na jedno kopyto lektora, niech ludzie mają wybór między dubbingiem, a lektorem, ja preferuję dubbing i mam nadzieję dożyć czasów, gdzie wszystkie produkcje będą dubbingowane, tak jak to się odbywa na innych rynkach.
  Napisałem w sprawie dyskryminacji polskich odbiorców/widzów platform streamingowych do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, najwyższy czas, skończyć z tą dyskryminacją…..

 7. Wyrafinowanie z agresją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top