Astronauta | Oficjalny zwiastun | Netflix

“Astronauta Jakub” to głęboko poruszająca opowieść o samotności, miłości i poszukiwaniu sensu życia w bezkresnej przestrzeni kosmicznej. Adam Sandler wciela się w rolę Jakuba, astronauty, który opuszcza Ziemię, aby przeprowadzić badania na krańcu układu słonecznego. Jednak po sześciu długich miesiącach oddalenia od ludzkiego świata, Jakub zdaje sobie sprawę, że jego małżeństwo z Lenką, w którą wcieliła się Carey Mulligan, może być już tylko wspomnieniem. Rozpoczyna się emocjonująca podróż, w której Jakub desperacko próbuje naprawić spętane relacje.

Główny bohater nie jest jednak sam. Wewnątrz jego statku kosmicznego ukrywa się tajemnicze stworzenie, które istnieje od zarania czasu. Hanuš, którego głosem jest Paul Dano, staje się nie tylko towarzyszem podróży Jakuba, ale również źródłem mądrości i wsparcia. Razem próbują zrozumieć, co poszło nie tak w ich życiu i jak mogą naprawić to, co zostało zniszczone.

Reżyser Johan Renck mistrzowsko ukazuje kontrast między bezkresną przestrzenią kosmosu a wewnętrznym światem bohaterów. Film skupia się nie tylko na epickiej podróży przez gwiazdy, ale także na wewnętrznych konfliktach i emocjach, które definiują ludzką egzystencję.

Adaptacja powieści “Czeski astronauta” przenosi widzów w świat pełen tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Oprócz Sandlera i Mulligan, w obsadzie filmu znaleźli się także utalentowani aktorzy, tak jak Kunal Nayyar, Lena Olin i Isabella Rossellini, którzy dodają filmowi jeszcze większej głębi i złożoności.

“Astronauta Jakub” to nie tylko film o kosmosie i odkrywaniu nieznanego, ale również o odwadze, nadziei i sile ludzkiego ducha w obliczu największych wyzwań.

Premiera filmu „Astronauta” w Netflix 1 marca.

Zobacz w Netflix z kontem współdzielonym na KodyOnline.pl

Astronauta | Oficjalny zwiastun | Netflix

 

24 comments

 1. @-Pancio- pisze:

  a to ciekawe

 2. @RadOstr1 pisze:

  Dziwne połączenie, ale jestem zaintrygowany

 3. @Diakon166 pisze:

  Kurde jestem zainteresowany. Wrzucam na listę oczekiwania.

 4. @grzesiek733 pisze:

  TO BĘDZIE JAKIEŚ NUDNE GÓWNO

 5. @Sigmator2115 pisze:

  Pls all of us are dead sezon 2😢

 6. Aktualnie jestem na etapie ogladania waszych sci-fi a ze to dobrze wyglada to obejrze 😃

 7. @nerwofol pisze:

  uuuu, no super się zapowiada

 8. @qbano6587 pisze:

  Zapowiada się dobrze!

 9. @jagodzik pisze:

  Czy to film o locie kosmicznym doktora Sławosza Uznańskiego? 😉

 10. @suma4m pisze:

  Czechia can into space!

 11. @ukaszw559 pisze:

  Jak zobaczyłem tego pająka to momentalnie miałem skojarzenie z książką "Project Hail Mary" – jeśli nie czytaliscie a lubicie dobre sci-fi to gorąco polecam! 🙂

 12. Trailer pachnie mi gównem, obecność Sandlera też nie wróży zbyt dobrze. No nie przesądzam, może tym razem zaskoczę się pozytywnie.

 13. @train6776 pisze:

  Adam Sandler rozmawia z CGI pająkiem o egzystencjalnych problemach samotności w statku kosmicznym. 😂😂

 14. Kolejny gniot netflixa

 15. @siwythc8708 pisze:

  No kur… Takiego zjeba jak Sandler wziąć? Stać was na więcej

 16. @wzdluzony pisze:

  Tego się nie spodziewałem. Widząc Sandlera pierwsza myśl – pewnie jakaś komedia. A tu zapowiada się naprawdę interesująco. Co chwilę w tym zwiastunie coś zaskakuje. Zapowiada się nieszablonowo. Czekam z niecierpliwością.

 17. Dawajcie we wszystkich produkcjach dubbing, a nie wyłącznie obrzydliwego, bezpłciowego, bez emocjonalnego, czytającego wszystko na jedno kopyto lektora, niech ludzie mają wybór między dubbingiem, a lektorem, ja preferuję dubbing i mam nadzieję dożyć czasów, gdzie wszystkie produkcje będą dubbingowane, tak jak to się odbywa na innych rynkach.
  Napisałem w sprawie dyskryminacji polskich odbiorców/widzów platform streamingowych do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, najwyższy czas, skończyć z tą dyskryminacją…..

 18. @fkn199 pisze:

  Czyli Hanuś to byl początek i koniec

 19. @zerro3172 pisze:

  Ciężko nie zasnąć na tym filmie. Odradzam

 20. @tcechowski pisze:

  Film kompletnie oskalpowany z tresci ktora jest zawarta w ksiazce. Co wiecej, nie dosc, ze oskalpowany to perfidnie zmieniony. Nawet samo zakonczenie zupelnie inne niz w oryginale.

 21. Obejrzałem 30 minut i wyłączyłem, głupie i nudne

 22. @TheSzr pisze:

  Doskonały film.

 23. @zulgur3580 pisze:

  O ja pierdole 🤣🤣🤦. Dziwić że żydek jakim jest sandler nigdy nie może zdobyć żadnej nagrody 😏🤦

 24. Film nudny, nie polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top