4 Days | Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor’s Version) | Disney+

Film “In 4 days, make the whole place shimmer” jest widowiskowym koncertem Taylor Swift, który jest dostępny do oglądania na platformie Disney+ od 14 marca o godzinie 6PM czasu pacyficznego. Koncert ten jest częścią The Eras Tour, prezentującej różne etapy kariery artystki, od jej początków aż do najnowszych dzieł, wszystko w wersji Taylor’s Version.

Taylor Swift, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, zaprasza fanów na niezwykłą podróż przez swoje dotychczasowe osiągnięcia muzyczne. Koncert jest bogaty w energię, emocje i wspaniałe wykonania utworów, które przekazują widzom niezapomniane wrażenia. Artystka prezentuje swoje największe przeboje, jak również nowe utwory, które podbijają serca fanów na całym świecie.

W trakcie koncertu Taylor Swift przeplata różnorodne style muzyczne, od popu po country, nadając każdemu utworowi osobisty charakter. Wizualna oprawa koncertu, w tym scenografia, oświetlenie i efekty specjalne, tworzy niepowtarzalną atmosferę, która wciąga widza od pierwszych dźwięków.

Koncert na Disney+ to doskonała okazja dla fanów Taylor Swift, aby doświadczyć jej muzyki w zupełnie nowy sposób. Platforma umożliwia dostęp do tej wyjątkowej produkcji w wygodny sposób, zapewniając wysoką jakość obrazu i dźwięku.

Aby mieć dostęp do takich unikalnych treści, w tym koncertu Taylor Swift oraz wielu innych filmów, seriali i programów, można rozważyć wykupienie taniego dostępu do konta Disney+ współdzielonego z innymi użytkownikami. Dzięki takiemu rozwiązaniu można korzystać z bogatej oferty platformy za mniejsze koszty, dzieląc się abonamentem z rodziną czy znajomymi.

Disney+ oferuje szeroki wybór treści dla różnych grup wiekowych i zainteresowań, w tym filmy i seriale Disneya, produkcje Pixar, filmy z uniwersum Marvela, sagę Gwiezdnych Wojen, dokumenty National Geographic i wiele więcej. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji.

Zobacz w Disney+ z tanim kontem współdzielonym KodyOnline.pl

8 comments

 1. As a swiftie it is really exciting me and bestie are gonna have a taylor swift sleep over watching #swifties #taylorswift

 2. @meowMix03 pisze:

  Hmmmmmmm
  Eros. Or ERA ? Either way
  It’s symbolic as hell

 3. Im going to the eras tour in the first row

 4. SCREAMING, CRYING👏👏👏😭🙏🙏

 5. @D1mihere pisze:

  We are getting rep tv with this one istg i can’t wait anymore

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top